Elewacje wentylowane | AS Warsztat

AS Warsztat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu oraz projektowaniu elewacji wentylowanych.

Firma powstała w odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zainteresowanie elewacjami wentylowanymi w naszym kraju dzięki współpracy dwóch osób posiadających wizję utworzenia partnerstwa polsko-niemieckiego w celu realizacji elewacji wentylowanych w Niemczech, a następnie przeniesienie tego doświadczenia na rynek polski.

Pomysłodawcami tego przedsięwzięcia byli Czesław Kałużny – założyciel spółki po stronie polskiej, aktualny prezes zarządu oraz Johann Asangera – założyciel spółki po stronie niemieckiej. Przyjaźń ta trwa do dziś i pozwoliła nam wykonać wiele tysięcy metrów kwadratowych elewacji zarówno w Polsce jak i w Niemczech.

Firma AS Warsztat do dziś pamięta o swoich korzeniach i w swoich działaniach stawia na partnerstwo, współpracę i rzetelność w każdej dziedzinie, która obejmuje naszą działalność. Dowodem na to są liczne słowa uznania od naszych stałych parterów oraz certyfikaty potwierdzające wiarygodność spółki.

Firma rozpoczynała swoją działalność jako firma rodzinna i mimo upływu wielu lat mamy w gronie swoich pracowników oraz współpracowników najbliższych przyjaciół oraz rodzinę założycieli.

AS Logo

Co nas wyróżnia

HISTORIA

Firma zaczęła działalność w roku 2003, natomiast doświadczenie zaczęła zbierać już od roku 1997. Początkowo firma zajmowała się montażem elewacji, będąc podwykonawcą dla firm niemieckich. Dzięki ciężkiej pracy wszystkich osób tworzących naszą firmę mogliśmy się rozwijać, rozbudowując nasz zakres usług.

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu elewacji wentylowanych. Dowodem na to są słowa uznania oraz referencje od naszych klientów. W ciągu całego okresu działalności firmy wykonaliśmy wiele obiektów w Polsce jak i poza jej granicami, m.in. w Niemczech oraz Irlandii.

WIEDZA

AS Warsztat posiada doświadczoną, wykwalifikowaną kadrę inżynierską oraz projektową, która wykonała już dziesiątki obiektów. Zajmujemy się kompleksowym montażem elewacji dbając o każdy detal i koordynujemy nasze działania z pozostałymi branżami.

JAKOŚĆ WSPÓŁPRACY

Nasza firma przez wiele lat współpracowała z różnymi podmiotami i pomimo wielu trudności zawsze staramy się znajdować wspólny język z naszymi klientami. Jakość współpracy potwierdzają kolejne sukcesywnie wykonywane obiekty oraz zadowolenie naszych klientów.